Masaüstü Destek
Mentis Bilişim destek departmanından canlı destek alabilmeniz için destek programını aşağıdaki linkten indiriniz. TeamViewer Masaüstü Destek TeamViewer İndir.(MentisDestek.exe)
AMMY Uzaktan Destek Programı:AMMY Sayfasına Git
ANYDESK Uzaktan Destek Programı:ANYDESK Sayfasına Git
Kurulum&Güncelleme Dosyaları
İşleme başlamadan önce mutlaka yedek alınız. Güncelleme dosyasını çalıştırılarak programın son sürümü bilgisayarınıza kurulur. Güncelleme esnasında programın kapalı olması gerekmektedir.
KiBO İşletme Dosyasını ZİPli olarak indirmek İçin Tıklayınız.(kibo.zip)
KiBO Net Dosyasını ZİP li olarak indirmek İçin Tıklayınız.(kibonet.zip)
KiBO İşletme Kurulum Dosyasını ZİP li olarak indirmek İçin Tıklayınız.(KiBOInstall.zip)
Sayım Yönetimi Yardım Dosyası
Örnek bir sayım yönetimi şu şekilde yapılabilir:   27/06/2007 tarihinde tüm miktarları sıfırlanır. Stok sıfırlamak için:  Bu tür işlemler riskli ve geri dönüşü olmayan Örnek Bir Sayım Yönetimi İçin Dosyayı İndiriniz.
Devir İşlemleri Yardım Dosyası
Farklı çalışma dönemlerine ait firmalar ya da farklı firmalar üzerinde çalışılabilir. Bu tür çalışmalarda firmalar arasında devir işlemleri yapılabilir. Farklı çalışma dönemlerine ait firmalarda devir işlemleri yıl sonu hesaplarının yeni boş bir firmaya aktarılmasında hız ve kolaylık sağlayacaktır. Devir İşlemleri İçin Yardım Dosyasını İndiriniz.
Çalışma Dönemi Yardım Dosyası
Programda tarih hatalarının yapılmasını önlemek maksadıyla, firma hesabı açılışında çalışma dönemi kaydedilmektedir.Yeni yıl devirlerinde aynı firma üzerinden çalışma yapılacaksa firmaya ait çalışma dönemi değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan işlemler kaydedilemeyecektir Çalışma Dönemini Değiştirmek İçin Yardım Dosyasını İndiriniz.
Adobe Reader Programı
PDF Dosyalarını okumak için Adobe Reader programı gerekmektedir, bilgisayarınızda yok ise indirmek için tıklayınız.