Online Muhasebe Programı Kibo Mobil, sunmuş olduğu kolay ara yüzü ve gelişmiş altyapısı ile tüm muhasebe fonksiyonlarını içinde barındırıyor.

KOBİ firmaları için aranılan bir sistem olup, akıllı telefon ve tabletlerden, internet olan her yerden kolayca yönetilebiliyor.

Stok/depo yönetimi ve finans operasyonlarınızı verimli yönetme olanağı sağlar.

Tüm ön muhasebe ve resmi muhasebe işlemlerinizi internet tabanlı ticari uygulamadan takip edebilirsiniz.

Kibo Mobil web tabanlı Ticari yazılımı, fatura oluşturma ve yazdırma, Barkod/seri Takibi, kredi kartı ile online tahsilat, cari, kasa, banka, sipariş ve teklif ve anında raporlama gibi pek çok hizmeti içerisinde barındırıyor.

Kitabevleri için, Kibo Katalog entegrasyonu ile stok kartlarını oluşturmada ve fiyat değişikliklerini takip etmede size hız ve kolaylık sağlayacaktır.

CRM, E-fatura/E-arşiv, N11 Entegrasyonu, gittigidiyor entegrasyonu, hepsiburada entegrasyonu, üretim, döviz takibi vs. detay modüller mevcut.

Web sayfanız ile entegrasyon sağlayarak internet siparişlerinizi anında faturaya dönüştürebilirsiniz.

Stok yönetimi, cari borç- alacak takibi, müşteri analizi,  firmanın karlılık durumu vb. ticari faaliyetlerinizle ilgili sayısız işlem ve hareketleri takip ve yönetmenizde Kibo Mobil, önemli rol oynayacak ve büyük bir fonksiyon icra edecektir.

Demo incelemek için:

Link : demo.kibomobil.com

Kullanıcı: kibo   şifre: 12345678

Bilgi almak için: 0212-210-74-74

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir